Riešenia

Bezpečný pocit pre svojich hostí a priateľský prístup pre váš tím!

Hotek Hospitality Group ponúka a vyvíja inovatívne bezpečnostné riešenia pre hotelový priemysel. Poskytujeme celý rad SMART a CLE riešení založených na najnovších technológiách, ako je RFID, CLE © QR kódy.

Hotelový zámok už nie je len zámkom. Stal sa súčasťou riešenia kontroly prístupu, ktoré vyhovuje danej situácii.
Riešenia
Zámky
Na základe priania a situácie našich klientov kombinujeme zámky, systémy a softvér s riešením kontroly prístupu, pričom dvere môžu otvárať iba autorizované osoby. S cieľom zistiť, ktoré systémy vyhovujú vašim potrebám, berieme do úvahy množstvo prvkov:
  • Koľko a aký typ dverí musí byť v systéme?
  • Ako by ste chceli spravovať svoj prístup? Jednoduché alebo pokročilé?
  • Chcete pracovať online? Vybrali ste si mobilné cloudové riešenie?
  • Ktoré rozhrania (napríklad PMS) sú potrebné?
Pri rozmýšľaní o vašom požadovanom riešení berte do úvahy aj predné a zadné dvere, súkromné ​​dvere, prístrešky, prístup k wellness, skrinke, zábrany, automatické dvere a výťahy. Kontrola prístupu sa dá spravovať nielen pre hostí, ale aj pre domácnosti a ostatných zamestnancov. Kto môže vstúpiť, ktoré izby, kedy? Pomôžeme vám pri vytváraní plánu prístupových bodov.
  • Žiadne ďalšie stratené kľúče.
  • Žiadne položky v rukách neoprávnených osôb.
  • Žiadna časovo náročná administrácia.

Potreba bezpečnosti sa v posledných rokoch výrazne zvýšila vo všetkých oblastiach. Pokiaľ ide o bezpečnosť budov a majetku, existuje jasný posun od mechanických k elektronickým riešeniam. Inteligentné systémy kontroly prístupu sa používajú stále viac a viac, ale vo všetkých prípadoch nenahradzujú "bežné" kľúče. Z tohto dôvodu kombinácia riadenia prístupu a správy kľúčov poskytuje ideálne celkové riešenie, keď sa vyžaduje bezpečnosť, ovládateľnosť a jednoduché používanie. Kontrolované riadenie prístupu do priestorov, kľúče a iných zariadení poskytuje nepretržitý prehľad, a tým trvalé presadzovanie bezpečnostnej úrovne. To zvyšuje povedomie zamestnancov a znižuje riziká spoločnosti, čo vedie k úsporám nákladov.

Naše riešenia vám umožňujú jednoducho spravovať správu kľúčov a riadenie prístupu.
Dvere sú otvorené len pre tých, ktorí majú povolenie a majetok je v bezpečí.